"ΤΣΑΓΚΑΜΙΛΕΙΑ"

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Ε.Α.Κ.Ν. ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής είχαν ως εξής:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

• ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΚΑΜΙΚΑΖΙ: 58 – 51 (Διαιτητές: Ορφανός Εμμ., Ορφανός Ι.)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Βασιλείου) Γιαπούλης 5(1), Κουτσαύτης 17(3), Σταματάκης 2, Αντωνόπουλος, Αυγερόπουλος 8, Βιδάκης, Τζούρτος, Βρυώνης 22(1), Ντέλης, Λυμπέριος 4.
ΚΑΜΙΚΑΖΙ (Κουρής) Καραμαλίκης 2, Μανιατόπουλος 8, Γεωργόπουλος 14, Κώνστας 11, Κονταξής, Μαυρίδης 6, Παναγόπουλος 4, Γρηγορόπουλος 6.

 

• ΝΙΚΑΙΑ – SUPER BASKET: 65 – 94 (Διαιτητές: Μαγκωνάκης, Χρηστίδης)
ΝΙΚΑΙΑ(Αρβανιτάκης) Λαβάζος 3, Γιορνταμηλάκης 4, Αρβανιτάκης 20(6), Παπαθανασίου 13(1), Καρατζίκας 8, Γεωργάκης, Σακκάς 2, Γρηγοριάδης 15(5).
SUPER BASKET (Λιμνιάτης) Λιμνιάτης 26, Καψής 15(2), Καβαλιεράτος 6(2), Παπαδόπουλος 11(1), Ασπρούλιας, Μελάγιες 36(3).

 

• ΑΤΤΙΚΟΣ ΄97 – ΣΟΦ. ΠΕΖ. ΑΡ.: 36 – 41 (Διαιτητές: Γραμμάτογλου, Διακουμής)
ΑΤΤΙΚΟΣ΄97 (Αθανασόπουλος) Κεχαγιάς 5(1), Κουδουνάκης 2, Τζένης 2, Αγγελόπουλος, Κοντοδήμος 1, Σταθόπουλος 7, Παπαδόπουλος 19.
ΣΟΦ. ΠΕΖ. ΑΡ. (Γουλανδρής) Σιδηρόπουλος, Ζαίρης 2, Κανατάς 2, Κλάρι 3, Γουλανδρής 18(2), Βράκας 2, Γουλανδρής Α. 12, Παλτζόγλου 2.


Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

• ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 2008 – ROCKETS: 61 – 63 (Διαιτητές: Ορφανός Εμμ., Ορφανός Ι.)
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ (Αδαμόπουλος) Αραβανής 1, Οικονόμου 2, Χριστάκος 10(1), Κουλίκης 2, Νκολαίδης 10, Πέτσας 5, Καρατζάς 5, Γιαννούλης, Ανεμοδούρας 26(1).
ROCKETS (Μπαλωμάς) Τσίρης 21, Μαντζουράτος 12(1), Τσιφλικιώτης 5(1), Μανώλης, Παπαδάκης 12, Μπασδάνης 13.

 

EUROXX – PANTHERS: 51 – 49 (Διαιτητές: Μαγκωνάκης, Κάρδαρης)
EUROXX (Σιδέρης) Νίκου 11, Σιδέρης 18(2), Τριαντάφυλλος 11(3), Παπασπύρος 3, Σιδέρης, Γιατράς 4, Διαμαντόπουλος 4, Σταφυλάκης.
PANTHERS (Τριαντάφυλλος) Χριστοφόρου 10, Αναγνωστόπουλος 8, Κωνσταντίνου 14(1), Κώτσαλος 4, Κοροβέσης 9, Αρσαλιάν 4.

 

LEADERS – ΠΟΡΤΟ: 58 – 55 (Διαιτητές: Τσουραπάς, Χρηστίδης)
LEADERS (Ραμαντζάς) Σφυρής 7, Συρίγος 11, Χασομέρης 14(4), Ζούμπος, Ραμαντζάς 13(2), Αρβανίτης 6, Μητρογιώργος 7.
ΠΟΡΤΟ (Αρβανιτάκης) Μπάκας, Θεοδωρόπουλος, Θεοδωρακόπουλος 17(4), Τάτσης 5(1), Αρβανιτάκης Α., Λεμποτέσης 7, Χαλκίδης 7(1), Βρυώνης, Τοπούζογλου 19(6).

 

• ΤΙΤΑΝΕΣ – HALL OF FAME: 63 – 38 (Διαιτητές: Γραμμάτογλου, Διακουμής)
ΤΙΤΑΝΕΣ (Μυράτ) Γιαλμανίδης 4, Βακάλης, Δριτσώνας 2, Κογιώνης 13, Μυράτ, Μπαρμπαρόσος 4, Ανυφαντής 10, Λέκας 6, Μιλμπάνης 18.

HALL OF FAME (Μπασδάνης) Μισιάκας 3(1), Δημητρόπουλος 4, Βήχος, Γκούντης 11(3), Αθανασίου 5, Νικόλας 12, Μπασδάνης 3(1).


Α3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΔΕΣ – ΑΙΟΛΟΣ: 39 – 51 (Διαιτητές: Ορφανός Εμ., Ορφανός Ι.)
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΔΕΣ (Καραμούτσος) Καραμούτσος, Χατζάκης, Καραμούτσος 8, Σιγάλας, Παπαμακάριος 13, Μιχαηλίδης 16(1), Φραγγής 2.
ΑΙΟΛΟΣ (Παούρης) Ζάχος, Αντωνίου 17, Ξενοφός 2, Χασιώτης, Πετρόπουλος, Παούρης 9(1).

 

ΠΑΝΑΙΓΕΙΡΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ: 35 – 48 (Διαιτητές: Τσουραπάς, Κάρδαρης)
ΠΑΝΑΙΓΕΙΡΑΤΙΚΟΣ (Αντωνίου) Ορφανός, Μαργαρίτης Γ., Μαργαρίτης Χρ., Χατζημωράκης 18(2), Ζήσιμος, Κεραμείδας 6, Πετράκης 6, Τρωγάδας 2, Σουργιάς 2.
ΝΕΑΠΟΛΗ (Αποστολάκος) Δημακάκος 19, Κρεουζής 11, Περπιράκης, Ζώγας, Φετφατζής, Κρεουζής Ν., Αποστολάκος, Ματθαίος, Ζαρκαδούλας, Τσούκιας, Σαββάκης 7, Χατζηγεωργίου 11.

 

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ: 23 – 29 (Διαιτητές: Καλαιτζάκης, Κάρδαρης)
ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ (Χασάπης) Λεμπέσης, Παπαγιωτίδης 10, Παρασίδης 4(1), Χασάπης 4, Χασάπης Ιωανν. 3(1), Παπαδόπουλος, Ξυθάλης 2.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Κόκκαλης) Καρουσάτος 1, Γιακουμάκης, Χατζημπεκιάρης, Σταθόπουλος 2, Τζίκης, Στράτζαλης 2, Στράτζαλης 7(1), Δημητρόπουλος 7, Μολυβάτος 8, Λόντος 2.

 

CITROEN AUTO ROUTE – ΤΣΑΛΔΑΡΗ Β.C.: 30 – 43 (Διαιτητές: Ορφανός, Διακουμής)
CITROEN AUTO ROUTE (Καρκούλιας) Ζάρας 5, Τασούλας, Καλογερόπουλος 8(1), Βαρλάμης 5, Φερεντίνος 8, Καρκούλιας, Παπαθέου 4.
ΤΣΑΛΔΑΡΗ Β.C. (Κοντογιάννης) Κοντογιάννης, Γεωργουλάκος 6, Βαλσαμής 10, Κάσσης 1, Δημόπουλος 3(1), Καρακασίδης 11(1), Γιανακουδάκης 2, Παπαδόπουλος 2, Λαδόπουλος 2, Τσαμπανάκης 6.


Α3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΦΑΝΑΡΙΑΚΟΣ: 35 – 36 (Διαιτητές: Χρηστίδης, Ορφανός)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Μπελιάς) Τσουμεζής 5, Δρόσος 2, Αθανασιάδης 4, Σπυρόπουλος 11(1), Λούπας 6, Μαγαράκης, Αναστασίου 7.
ΦΑΝΑΡΙΑΚΟΣ (Παπγής) Νικολαίδης 9, Τσανάκας 4, Κοψιάς 3(1), Παπγής 4, Δημοκώστας 7(1), Καρούτας 4, Κάππας 5.

 

P.C.L.S – ΚΟΜΙΣΤΕΣ: 66 – 40 (Διαιτητές: Τσουραπάς, Χρηστίδης)
P.C.L.S. (Σάλτας) Τσούτσιας, Αβούρης 14, Σάλτας 10, Αργυρόπουλος 14(2), Κασσανός 6, Κρομμύδας 10(1), Σάλτας 6, Παπαγιανόπουλος 6.
ΚΟΜΙΣΤΕΣ (Αθανασόπουλος) Τσαμασφύρας 10(1), Αθανασόπουλος 7(1), Νικολάου 10, Νταούτης 8, Καψής, Αδρακτάς 3, Ρώτας 2, Λαζάκης.

 

ΠΑΡΘΕΝΩΝ – REMAL: 52 – 42 (Διαιτητές:Καλαιτζάκης,Κάρδαρης)
ΠΑΡΘΕΝΩΝ (Λάππας) Βαζαίος 8,Κόκκινος,Αναστασάτος 2,Παππάς 4,Παπαχρήστου 15,Κακογεωργίου 9,Βαίτσης 14.
REMAL (Κουτσουπάκης) Κουτσουπάκης 2, Πανταζής, Μακρομάτης, Βασιλούνης 17, Ρούσσος 2, Βουτσινός, Αδραμάκης 10, Υφαντής, Κουκουφίκος 9, Μιχελής 2.

 

ΔΥΝΑΜΙΤΕΣ – ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΕΣ: 58 – 59 (Διαιτητές: Γραμμάτογλου, Διακουμής)
ΔΥΝΑΜΙΤΕΣ (Δραγάτης) Δραγάτης 2, Λαγός 12(4), Ζαράνης 5, Παπαθανασίου 4, Δραγάτης 2, Ζαίμης 9(1), Ζαίμης 18(1), Κοκκινάκης 6.
ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΕΣ (Κλάδης) Κάτσουλας 4, Κλάδης Αν.33(2), Γιαμαίος 3, Αλεφραγκής 4, Παπαδάτος 9(1), Κλάδης Αρ. 6.