"ΤΣΑΓΚΑΜΙΛΕΙΑ"

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Ε.Α.Κ.Ν. ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής είχαν ως εξής:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΤΤΙΚΟΣ ‘97 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 38-71 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΑΧΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ)
ΑΤΤΙΚΟΣ ΄97 (ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ) ΛΙΒΑΔΑΣ 4, ΚΕΧΑΓΙΑΣ 17(3), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΥΡΩΜΑΤΗΣ 2, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ8(2),  ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ3(1), ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 4.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΒΙΔΑΚΗΣ) ΓΙΑΠΟΥΛΗΣ 2, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 14, ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ 4, ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 12(2), ΒΙΔΑΚΗΣ 2, ΤΖΟΥΤΡΟΣ 8(2), ΒΡΥΩΝΗΣ 16, ΝΤΕΛΗΣ 5(1), ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ 8.


ΠΑΡΘΕΝΩΝ - ΚΑΜΙΚΑΖΙ: 52-50 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΗΓΑΝΗΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ)
ΠΑΡΘΕΝΩΝ (ΛΑΠΠΑΣ) OGUNNORIN 11, ΒΑΖΑΙΟΣ 5(1), ΛΑΠΠΑΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 10(1), ΜΑΚΡΑΚΗΣ 3, ΣΙΑΓΚΡΗΣ 13(1), ΒΑΙΤΣΗΣ 10.
ΚΑΜΙΚΑΖΙ (ΚΟΥΡΗΣ) ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ 6, ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 12(2), ΚΩΝΣΤΑΣ 18(3), ΚΟΝΤΑΞΗΣ 6(2), ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΚΟΥΡΗΣ.


ΤΙΤΑΝΕΣ - WEB CORE: 44-59 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΑΓΑΚΗΣ, ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ)
ΤΙΤΑΝΕΣ (ΜΥΡΑΤ) ΓΙΑΛΜΑΝΙΔΗΣ 8(2), ΒΑΚΑΛΗΣ, ΜΥΡΑΤ 9, ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ 12, ΛΕΚΑΣ 5(1), ΜΙΛΜΠΑΝΗΣ 6, ΜΟΝΑΧΟΣ 4.
WEB CORE (ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ) ΚΑΡΑΒΑΚΗΣ 12(1), ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ Γ. 12(1), ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 6, ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 24(1), ΓΟΛΕΜΗΣ 4, ΝΟΒΑΡΑ 1.

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ORANGE TEAM - ΝΕΑΠΟΛΗ: 66-74 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΡΟΥΧΑ, ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ)
ORANGE TEAM (ΣΑΛΒΑΡΑΣ) ΡΙΖΟΣ, ΛΑΤΙΦΗΣ 13, ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ 21(1), ΔΕΛΛΗΣ 17, ΣΑΛΒΑΡΑΣ 15(5), ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 2.
ΝΕΑΠΟΛΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ) ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ 7, ΓΚΟΡΤΖΗΣ 10(2), ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ, ΖΩΓΑΣ, ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ 9(1), ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΓΚΙΑΣ 14, ΣΑΒΑΚΗΣ 10, ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ.


ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ - EUROXX: 71-64 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ, ΛΗΡΑΣ)
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ) ΚΥΠΡΑΙΟΣ 11, ΜΠΙΜΠΑΣ 19(2), ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΕΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 17(2), ΜΕΛΙΤΖΑΝΗΣ 1, ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ 9, ΠΟΝΓΚ 14.
EUROXX (ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ) ΝΙΚΟΥ 18(1), ΣΙΔΕΡΗΣ 21(2), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 9, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 11, ΚΥΡΙΑΖΗΣ 2, ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ 3(1).


ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ - ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΔΕΣ: 45-38 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΡΟΥΧΑ)
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ (ΣΤΡΙΓΚΟΣ) ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 5(1), ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ, ΑΒΕΛΛΑΣ 13, ΜΠΑΛΩΤΗΣ 7(1), ΛΕΚΚΑΣ, ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ 10, ΚΟΛΥΡΗΣ 2, ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 8.
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΔΕΣ (ΓΚΟΥΓΚΗΣ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 10, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΧΑΤΖΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ, ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ, ΣΙΓΑΛΑΣ 2, ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ 2, ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ 23, ΚΩΛΕΤΣΗΣ.


ΔΙΑΓΟΡΑΣ – SUPERBASKET.gr: 31-61 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΑΧΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ (ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ) ΤΣΙΡΩΝΗΣ 4, ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ 4, ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ 2, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ 5(1), ΛΟΝΤΟΣ 14.
SUPERBASKET.gr (ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ) ΛΙΜΝΙΑΤΗΣ 3(1), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 11, ΚΑΨΗΣ 5(1), ΜΕΛΑΓΙΕΣ 11(1), ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ 18(6), ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 3(1), ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗΣ 10, ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ.

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΦΑΝΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ: 57-43 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΚΕΙΜΗ, ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ)
ΦΑΝΑΡΙΑΚΟΣ (ΠΑΠΓΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 16(2), ΤΣΑΝΑΚΑΣ 17, ΠΑΠΓΗΣ, ΔΗΜΟΚΩΣΤΑΣ 9(1), ΚΑΡΟΥΤΑΣ 9(1), ΓΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΠΠΑΣ 4, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 2.
ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ (ΓΑΖΗΣ) ΑΨΕΡΙΔΗΣ 6, ΔΟΥΚΑΣ 4(1), ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΓΑΖΗΣ 2, ΧΑΡΧΑΛΑΣ 2, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 3, ΝΤΟΥΓΙΑΣ 19(4), ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ.


ΝΙΚΑΙΑ - RED PISTOLS: 48-61 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ, ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ)
ΝΙΚΑΙΑ (ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ) ΡΕΒΕΖΙΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ, ΚΑΡΑΤΖΑΣ 14, ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ 16, ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3, ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ 7(1), ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ 6(1), ΟΡΝΙΘΟΠΟΥΛΟΣ 2.
RED PISTOLS (ΚΑΡΑΤΖΑΣ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ 4, ΠΑΛΑΤΖΑΣ 6, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 5(1), ΣΑΠΕΡΑΣ 10, ΚΟΝΤΙΝΟΣ 21, ΜΠΟΤΣΗΣ 15(1).

 

Α3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΛΑΤΕΣ B.C. - ΠΑΝΑΙΓΕΙΡΑΤΙΚΟΣ: 39-44 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ)
ΓΑΛΑΤΕΣ B.C. (ΚΑΤΣΑΡΟΣ) ΣΕΡΓΗΣ 8, ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ 3, ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ, ΤΣΣΠΑΡΔΩΝΗΣ 3(1), ΜΠΡΑΒΟΣ 21(1), ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΚΗΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ 4(1), ΠΑΝΤΑΖΗΣ.
ΠΑΝΑΙΓΕΙΡΑΤΙΚΟΣ (ΑΝΤΥΠΑΣ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 3(1), ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2, ΧΑΤΖΗΜΩΡΑΚΗΣ 23(2), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 6(1), ΚΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ 4, ΤΡΩΓΑΔΑΣ 6, ΣΟΥΡΓΙΑΣ.


ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ - ΑΙΟΛΟΣ: 42-41 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΑΓΑΚΗΣ, ΠΗΛΟΙΔΗΣ)
ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ (ΣΠΑΝΑΚΗΣ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΚΟΤΣΙΛΙΝΗΣ 20(3), ΤΣΙΩΤΣΗΣ 1, ΣΑΜΑΡΑΣ 7(1), ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ 2, ΣΠΑΝΑΚΗΣ 2, ΜΠΟΖΙΑΣ, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 8.
ΑΙΟΛΟΣ (ΞΕΝΟΦΩΣ) ΤΟΠΑΚΑΣ 9, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΦΡΥΔΑΣ, ΖΑΧΟΣ 2, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΑΝΤΩΝΙΟΥ 14, ΠΑΛΑΒΙΤΣΙΝΗΣ 9, ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΧΑΣΙΩΤΗΣ.


ΠΟΡΤΟ - EAGLES: 49-45 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΠΗΛΟΙΔΗΣ)
ΠΟΡΤΟ (ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 20(2), ΛΕΜΠΟΤΕΣΗΣ 1, ΤΑΤΣΗΣ 3, ΒΡΥΩΝΗΣ 1, ΧΑΛΚΙΔΗΣ 6, ΓΚΟΡΟΣ 15(2), ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ 2.
EAGLES (ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ) ΚΟΚΚΙΝΑΣ 7(2), ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 8(2), ΒΕΛΕΤΖΕΛΟΣ 3(1), ΜΙΧΑΣ 6(2), ΒΕΡΥΚΟΚΟΣ 4, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 4, ΜΕΜΜΟΣ 13(1).


ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ - ΤΣΑΛΔΑΡΗ B.C: 38-35(ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΓΙΑΚΕΙΜΗ)
ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ (ΧΑΣΑΠΗΣ) ΠΑΠΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 16(1), ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ 14(2), ΣΚΟΚΟΣ 3(1), ΧΑΣΑΠΗΣ, ΠΑΛΑΔΙΤΗΣ,  ΧΑΣΑΠΗΣ 1, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΞΥΘΑΛΗΣ 2, ΠΑΚΣΟΓΛΟΥ.
ΤΣΑΛΔΑΡΗ B.C. (ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 8(1), ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 4, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΣΗΣ 3, ΒΑΛΣΑΜΗΣ 12, ΝΟΒΙΛΗΣ 4, ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 4(1).


Α3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Π.Σ.Γ. - ΧΑΛΙΜΑΝΤΖΑΡΟΙ: 40-27 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΗΓΑΝΗΣ)
Π.Σ.Γ. (ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΡΕΠΠΑΣ 9(3), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 8(1), ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 5(1), ΤΣΕΚΟΣ 11(1), ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ.
ΧΑΛΙΜΑΝΤΖΑΡΟΙ (ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ) ΒΛΑΧΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 13(1), ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΣ, ΚΑΛΥΒΑΣ 11(1).


ΤΟΞΟΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠ. - PLASTIC: 54-51 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ)
ΤΟΞΟΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠ. (ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΑΝΟΣ) ΣΟΙΛΕΜΕΝΕΤΖΙΔΗΣ 14(2), ΧΑΒΙΑΡΗΣ 14(3), ΚΟΥΚΟΥΝΑΣΟΥΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΤΣΑΦΟΥΡΟΣ 1, ΠΑΠΟΥΛΑΚΟΣ, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 23.
PLASTIC (ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 6(2), ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ 4, ΡΟΔΟΚΑΝΑΚΗΣ 5, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 20(4), ΣΥΚΙΩΤΗΣ 3(1), ΦΑΠΠΑΣ 4, ΚΑΜΗΝΙΔΗΣ 5, ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ.


ΣΚΟΡΠΙΟΣ - ΔΥΝΑΜΙΤΕΣ: 45-80 (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΕΛΗΣ, ΛΥΡΑΣ)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ (ΚΑΠΟΥΛΑΣ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 7(1), ΜΑΚΡΗΣ 14(3), ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 9, ΜΑΚΡΗΣ 5, ΛΑΜΠΡΟΥ 3(1), ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. 7(1).

ΔΥΝΑΜΙΤΕΣ (ΔΡΑΓΑΤΗΣ) ΔΡΑΓΑΤΗΣ 4, ΒΙΛΛΑΣ 10(2), ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ 6, ΤΣΙΟΥΦΑΣ 15(1), ΔΡΑΓΑΤΗΣ 14, ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2, ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7, ΚΟΚΚΙΝΑΛΗΣ 22(3).